Najlepsze firmy zajmujące się produkcją akcesoriów do sauny
22 września, 2017
0
O zaletach zdrowotnych, jak i relaksacyjnych saun, nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Warto jednak podczas stawiania sauny zwrócić uwagę na jakość akcesoriów, jakie zamierzamy w niej umieścić. Im solidniejsze, tym większy komfort użytkowania oraz niezawodność – a na tym chyba większości osób zależy. Oto krótki przegląd najlepszych firm zajmujących się wytwarzaniem akcesoriów do saun.

Harvia

Harvia to fińska firma zajmująca się produkcją wszelkiego rodzaju akcesoriów do saun. W ich ofercie znajdziemy zarówno niezbędne przedmioty, jak i te, które po prostu wpływają na poprawę komfortu korzystania z sauny. Asortyment tego producenta to między innymi: zestawy do pielęgnacji sauny, piecyki, higrometry, termometry, aromaty, cebry drewniane i wiele innych.

Emendo

Kolejna firma, na którą warto zwrócić uwagę, to Emendo. Ten fiński producent oferuje miłośnikom sauny na przykład różnego rodzaju olejki aromatyczne, mydła, zestawy stalowych, jak i drewnianych cebrów z chochlą, witki (np. brzozowo-eukaliptusowe), zagłówki, czy termometry. Sawo to kolejny fiński producent, którego akcesoria do saun możemy bez najmniejszych problemów zakupić w polskich sklepach.

Sawo

Sawo również oferuje bogatą gamę produktów, dzięki którym relaks w saunie jest przyjemniejszy. Są to na przykład: chochle, cebry, termometry, higrometry, zegary, piece, generatory pary, lampy, drzwi do sauny, maty podłogowe czy też drewniane poduszki.

Tylö

Tylö to kolejny producent, na którego warto zwrócić uwagę. Tym razem skandynawski. Również w ofercie tej firmy możemy znaleźć wiele wysokiej jakości akcesoriów do saun. Wystarczy wymienić choćby: piece, kilty dla kobiet i mężczyzn, metalowe i drewniane cebry oraz chochle, boazerie do sauny, termo- i higrometry, zegary, zestawy olejków aromatycznych, kamienie do sauny, drewniane zagłówki, lampy oraz podświetlenie led na ławki, środki do czyszczenia wnętrza saun oraz wiele innych, niezbędnych produktów.

Wybierając akcesoria do wyposażenia saun, warto zadbać o ich wysoką jakość, by móc się cieszyć nimi jak najdłużej. Nie bez znaczenia jest również cena, korzystnie wypadają zakupy wyposażenia akcesorii saun w sklepach internetowych.

Zapisz