Który piec firmy Harvia najlepiej sprawdzi się w małej 2-osobowej saunie domowej?
4 października, 2017
0

Piece firmy Harvia są bardzo cenione na polskim rynku, jeśli chodzi o zaopatrywanie w nie saun. Oczywiście podzielone są one na różnorakie rodzaje, jednak każda osoba może dobrać dla siebie optymalny piec, aby zwiększyć jeszcze bardziej swój relaks i komfort podczas wypoczynku w saunie. Jeśli chodzi o małe sauny, które przeznaczone są góra na dwie osoby, to warto zdecydować się na niezwykle funkcjonalny oraz skuteczny w działaniu piec Compact JM 2,0, posiadający łatwe sterowanie.

Piec Compact JM 2,0

Najważniejszym atutem tego pieca jest to, że w saunie nie zajmuje on dużo miejsca, nagrzewa się szybko, dzięki czemu temperatura odpowiednio promienieje po całym pomieszczeniu zapewniając wspaniałe chwile użytkownikom sauny. Wykonany jest on z wysokiej klasy stali nierdzewnej, dlatego też jest bardzo wytrzymały, solidny oraz odporny na uszkodzenia. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych osób, gdyż tym samym można korzystać z niego przez okres wielu miesięcy na bardzo wysokim poziomie.

Piec tego typu jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, posiada dodatkowe zabezpieczenia, ale też działa ekspresowo. Wyposażony jest on też w specjalny zbiornik, który może przechowywać wodę, która nagrzewa się, umieszczony jest on w dolnej części pieca. Dodatkowo posiada on drewnianą osłonę, która prezentuje się bardzo estetycznie oraz atrakcyjnie, można z niego swobodnie korzystać podczas wypoczynku z ukochaną osobą, czy też członkiem rodziny lub bliskim znajomym. Montaż pieca w saunie nie jest zbyt skomplikowaną czynnością, zainteresowanym nie powinno zająć to dużo czasu, a już po krótkiej chwili można bezproblemowo korzystać z pieca, zapewniając sobie chwile wypoczynku na najwyższym z możliwych poziomów.

Piec nie należy do najdroższych na rynku, jest niezawodny, idealnie sprawdza się w mniejszych saunach, dołączane są do niego kamienie, które należy umieścić w piecu, w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu, a potem polewać je gorącą wodą, aby zapewnić sobie jeszcze większy relaks przez dłuższy czas.

Zobacz więcej pieców do saun firmy Harvia: https://www.saunahome.pl/sauny-harvia-c-11.html

Zapisz